Gry

/Gry
Gry 2017-06-05T13:38:53+00:00
Abbot’s Book 
Jeśli chcecie przekonać się, jak wygląda dobre kino VR, podróż w świat złowieszczych katakumb i mrocznych rodzinnych tajemnic w naszym salonie gier to coś dla was.
 
Destinations
Marzycie o wizycie na Marsie? Dzięki Destinations będziecie mogli dotrzeć tam i w wiele innych miejsc – bez ruszania się z naszego salonu gier.
 
Drunkn Bar Fight
Choć to VR, fabuła ma tu wiele wspólnego z rzeczywistością – bójka w barze po odpowiednio solidnej porcji alkoholu nie skończy się jednak w tym wypadku przykrymi konsekwencjami.
 
The Lab
Zgrabny zestaw różnych gier VR daje tu szerokie pole możliwości – od adopcji mechanicznego zwierzaka po naprawę robotów. Odwiedź nasz salon wirtualnej rzeczywistości i poczuj się jak prawdziwy szalony inżynier!
 
Raw Data
To pozycja dla poszukiwaczy futurologicznych przygód w naszym salonie VR. Mocna dawka klimatu sci-fi na pewno przypadnie do gustu wielbicielom technologicznych thrillerów.
 
VR Battle Grid
Gra w okręty w wirtualnej rzeczywistości jest zdecydowanie bardziej wciągająca, niż tradycyjna wersja. Załóż gogle i przekonaj się sam!
 
Lifeliqe VR Museum
VR ma mieć nieskończenie wiele zastosowań – dlatego nasz salon rozrywki zaprasza na niekonwencjonalną wycieczkę po muzeum w goglach wirtualnej rzeczywistości.
 
Snow Games VR
Ta jedna z najbardziej lubianych przez młodszych gości naszego salonu gier propozycji skusi też pewnie niejednego rodzica. Zapewniamy, że zima w wirtualnej rzeczywistości jest o wiele bardziej kolorowa!
 
MasterpieceVR
Coś dla kreatywnych gości naszego centrum rozrywki – niezależnie od tego, czy wolisz dłuto, czy pędzel, dzięki MasterpieceVR na pewno zaspokoisz artystyczne ambicje.
 
Plenty: Skyhearth
Ciekawi możliwości Oculus Rift czy HTC Vive? Nasz salon gier to najlepsze miejsce, aby je przetestować – jeśli zawsze chcieliście spróbować strzelania z łuku, ta gra jest dla was.
 
SUPERHOT VR
DISCO:VR to największy salon wirtualnej rzeczywistości w Polsce, nie mogło więc zabraknąć rodzimego akcentu. SUPERHOT VR to nie tylko zaskakująca estetyka, ale i fabuła – jeśli jesteście ciekawi, jak to jest zatrzymać czas, zapraszamy do nas! Gra zdobyła w tym roku nagrodę dla najlepszej gry VR na prestiżowych DICE Awards.
 
Pipejob VR
Zabawa w hydraulika potrafi tu przybrać dosyć dosłowną formę – na szczęście w kanalizacji w wirtualnej rzeczywistości nie ubrudzicie się równie mocno.
 
Waltz of the Wizard
Klimat rodem z najlepszych sag fantasy to znak szczególny tej pozycji – tytuł to najlepszy dowód na to, z jaką magią w wirtualnej rzeczywistości można mieć do czynienia. Jest kilka tajemnic do odkrycia.
 
Space Pirate Trainer
Ciesząca się dużą popularnością w naszym salonie gier pozycja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie urok dobrej ‚strzelanki’ z kosmiczną grafiką. Obowiązkowa runda dla ciekawych możliwości HTC Vive.
 
Drone Hunter VR
Gra szuka talentów – dosłownie, bo fabuła opiera się na symulacji prawdziwej kosmicznej walki, tak aby wyłonić najlepszego strzelca ze wszystkich. Załóż gogle VR i sprawdź, jak dasz sobie radę .
 
Surgeon Simulator VR 
Marzyliście w dzieciństwie o zostaniu chirurgiem? Nasz salon gier komputerowych pozwoli wam to sprawdzić. Załóż gogle VR i łap za skalpel.
 
Serious Sam VR
Serii na pewno nie trzeba przedstawiać zapalonym graczom – jednak jej odsłona w wirtualnej rzeczywistości to jeszcze więcej mocnych wrażeń. Jeszcze więcej broni i jeszcze szybsze tempo – czy musimy dodawać coś więcej?
 
Sairento VR
Wirtualna rzeczywistość to nieograniczone możliwości – nasz salon gier VR pozwoli ci stać się nawet cyber-ninją. Efekty specjalne, szeroki wybór plansz i wciągające misje chwalą sobie wszyscy użytkownicy.
 
Tilt Brush
Googlowskie Tilt Brush to aplikacja dla prawdziwych artystów. Dzięki połączeniu fantazji twórców i możliwości HTC Vive będziecie mieć okazję do stworzenia cyfrowego arcydzieła – a przy tym mnóstwo zabawy.
 
Fruit Ninja VR
Wersja popularnej apki stworzona na potrzeby wirtualnej rzeczywistości to idealna propozycja dla tych, którzy mają ochotę na chwilę relaksu w goglach VR. Krojenie owoców i unikanie bomb za pomocą ruchu nadgarstkiem? Nasze centrum rozrywki zaprasza!